1. Nová auta
 2. Nová Toyota C-HR

Výjimečné funkce jsou součástí standardní výbavy

Toyota C-HR, vhodná do města i mimo něj, může se pochlubit působivými základními funkcemi připravenými na cokoliv.

arrow right
arrow left
 • Koncepční model v sériovém provedení

  Odvážné, přesto kompaktní a nelze na něj zapomenout

 • Uživatelské prostředí na míru

  Vhodná do města, přizpůsobená vašemu stylu

 • Průkopník ochrany životního prostředí

  Hybrid, který je udržitelný uvnitř i zvenku

 • Elektrifikované – a elektrizující

  Inspirativní výkon se snoubí s mimořádnou hbitostí

 • Inovativní bezpečnostní technologie

  Komplexní bezpečnostní systémy pomáhají udržet vás i ostatní v bezpečí

 • Rozměry vhodné do města

  D 4362 mm Š 1832 mm V 1564 mm

 • Prostorná kabina pro městský životní styl

  Položením zadních sedadel naplocho zvětšíte objem nákladu na 1 076 m3

 • Komplexní záruka, plná ochrana

  Vaše Toyota C-HR je bezpečná

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/grade-selector/cz/cs?modelId=6c193d6b-514c-436f-ab43-654d97e601d8&utm_source=Facebook&utm_medium=ToyotaCZ&utm_campaign=CZ_Toyota_Brand_C-HR_PHEV_Local_FB-2407&utm_content=CZ_Toyota_Brand_C-HR_PHEV_Local_FB-2407_All%2B25-54&utm_term=CZ_Toyota_Brand_C-HR_PHEV_Local_FB-2407_All%2B25-54_C-HR_PHEV_Brand%2B01.07&utm_id=667c18c615893d1724341b96&fbclid=IwZXh0bgNhZW0BMAABHfFIQltRX_Dk0SreTtdZY-Y-wXG76Bx5Ol37MR5WyKxfmqdUpJuUN0BJ5g_aem_CXEQK_EePGUEzFNJDoruoQ

Forced client side injection based on cached strategy

Nejčastější dotazy

Elektrifikovaný výkon: odpovědi na vaše dotazy

Hybridní revoluci spustila Toyota již před více než 25 lety a svět s nižšími emisemi pomáhá budovat dodnes. Hybridy spojují elektrický pohon s výkonnými benzínovými motory ve prospěch suverénních jízdních schopností a každodenní praktičnosti.

Hybridní i plug-in hybridní vozidla používají velmi podobnou technologii – ale s jedním klíčovým rozdílem. V obou případech systém hladce přepíná mezi dvěma zdroji hnací síly, tedy hospodárným benzínovým motorem a baterií hybridního pohonu s autonomním dobíjením, avšak plug-in hybridy disponují větší kapacitou baterie, která zajišťuje lepší schopnosti elektrické jízdy.

Nová Toyota C-HR Plug-in Hybrid v čistě elektrickém režimu ujede přibližně 66 km* – zcela bez emisí. Pokud byste jeli dále a baterie se vybila, vozidlo hladce přepne zpět do klasického hybridního režimu, kdy vás do cíle bezpečně dostane benzínový motor ve spojení s rekuperovanou elektřinou.

*podle metodiky WLTP

Majitelé plug-in hybridů mohou ušetřit, a to hned několika způsoby. S plně nabitou baterií ujede plug-in hybrid až 100 km s jediným litrem paliva. Plug-in hybridy s nízkými emisemi CO2 jsou často zvýhodněny nižší silniční daní i příznivějším zdaněním firemních vozidel, a navíc se na ně nevztahují poplatky za vjezd do center měst. A s ohledem na nižší opotřebení některých dílů, jako např. brzdového obložení a kotoučů, ušetříte i za jejich údržbu.

Baterie Toyoty Plug-in Hybrid byla navržena tak, aby vydržela po celou dobu životnosti vozidla. Na všechny baterie se navíc vztahuje záruka po dobu 5 let / 100 tis. km*, nicméně záruku na baterii lze prodloužit až na 10 let absolvováním každoroční kontroly stavu hybridního systému. Pro baterie, které dospěly na konec své životní pouti, má Toyota připraven program zpětného odběru pro bezpečnou a zodpovědnou likvidaci.

*Podle toho, co nastane dříve

Nejčastější dotazy

Elektrifikovaný výkon: odpovědi na vaše dotazy

Hybridní revoluci spustila Toyota již před více než 25 lety a svět s nižšími emisemi pomáhá budovat dodnes. Hybridy spojují elektrický pohon s výkonnými benzínovými motory ve prospěch suverénních jízdních schopností a každodenní praktičnosti.

Hybridní vozidla hladce přepínají mezi klasickým spalovacím motorem a efektivním elektrickým pohonem. Využívají tak dva různé zdroje energie: benzínový motor a elektromotor.

Hybridy využívají elektrickou energii při rozjezdu, a dokonce za ustálené jízdy rychlostí až 50 km/h. Jelikož většina hybridů od Toyoty používá pohon s autonomním dobíjením, při poklesu nabití baterie pod určitou úroveň se přebytečný výkon spalovacího motoru využívá k dobíjení baterie.

Hybridy používají průkopnickou technologii baterií s autonomním dobíjením. Využívají dva zdroje energie. To znamená, že na rozdíl od čistých elektromobilů a plug-in hybridů je nemusíte kvůli dobíjení zapojovat do zásuvky.

Průkopnická technologie baterií používaná v hybridních vozech Toyota byla navržena tak, aby spolehlivě fungovala po celou životnost vozidla. Některé mechanické součásti (jako např. spojka, alternátor nebo startér) se zde dokonce vůbec nepoužívají, a tak opět klesá riziko nepředvídaných budoucích výdajů. Na všechny součásti hybridního pohonu včetně hybridní baterie se navíc standardně vztahuje pětiletá záruka Toyota (s omezením na 100 000 km)* od data zakoupení vozu. *Podle toho, co nastane dříve

Rozlišujeme tři základní typy hybridních vozidel: mild hybridy, full hybridy a plug-in hybridy. Mild hybridy využívají elektromotor pouze na podporu spalovacího motoru při akceleraci nebo za ustálené jízdy, protože samotný elektromotor není schopen vozidlo pohánět. V případě full hybridních pohonů Toyota s autonomním dobíjením si čistě elektrickou jízdu můžete ve městě vychutnávat až po 80 % času za rychlostí až 50 km/h. Plug-in hybridy fungují stejně jako hybridy, ale mají větší baterii na podporu čistě elektrického cestování.